Hodinky Zeppelin

Hodinky Zeppelin

Značka hodinek Zeppelin vyzdvihuje technickou preciznost stavitelů vzducholodí počátku minulého století. Hodinky se vyznačují autentickým nadčasovým designem a elegancí. Pro jejich dlouholetou životnost a vysoký podíl řemeslného zpracování mají velké množství svých příznivců. Preciznost a důraz na detail vytvořil ze Zeppelinu pojem spojovaný s kvalitou a spolehlivostí.

V hodinkách jsou používány převážně japonské a švýcarské mechanické nebo quartzové strojky. Všechna pouzdra hodinek jsou vyráběna z větší části z ušlechtilé oceli, která je odolná proti běžnému poškrábání a velmi dobře odolává nárazům a prudkým změnám teplot. Tím jsou strojky dobře chráněny a mají tak zaručenou dlouholetou životnost.

Řemínky používané značkou Zeppelin jsou kvalitní kožené, které při běžném nošení vydrží i několik let. Také řemínek dodává hodinkám velmi elegantní vzhled a předpokládá se, že je jejich majitel bude nosit především do společnosti, proto se nepřikládá tak velký význam voděodolnosti, která je 30M – tzn. že se hodinky řadí mezi vlhkotěsné.