Náš tým

Kamenná prodejna v Chebu

V milém a příjemném prostředí chebské prodejny se na vás těší sehraný tým, který se od prvního okamžiku snaží vyhovět vašemu přání.

Jana Földešová

Jana, dcera zakladatele Josefa Altmana, je především starostlivá maminka a manželka, která stejně láskyplně jako se stará o svou rodinu, pečuje o bezvadný chod celé prodejny. Ve svém volném čase ráda navštěvuje příjemné restaurace, kde ocení kvalitní a chutné jídlo. Když si půjdete večer zaběhat, je velmi pravděpodobné, že se někde ve sportovním potkáte.

Kristina Procházková

Pokud ještě váháte nad nějakým šperkem a Kristínka je v prodejně, tak máte vyhráno. Právě ona vám s výběrem dobře poradí, protože všechny šperky, stříbrné, zlaté a především ty briliantové, má v prodejně na starost. Kristínčin vytříbený vkus je také na první pohled patrný i z jejího zevnějšku, o který pečuje především aktivním sportem. Ráda se svým přítelem jezdí na kole, běhá a plave. Při odpočinku sáhne po dobré knize, nebo posedí s přáteli.

Kamenná prodejna v Sokolově

V klidném prostředí provozovny plné luxusních šperků a hodinek vás rád a profesionálně obslouží tým, který tvoří

Věra Zachová

Věruška se těší na každé nové zboží, protože její hlavní pracovní náplní je doplňování sortimentu. Oblíbila si hlavně brilianty. Ve volném čase nejraději pečuje o vnoučata a svou zahradu. Když jí zbyde čas, také ráda cestuje.

Helena Spišáková

Velká milovnice zvířat Helenka, vám nejlépe poradí s výběrem hodinek. Mezi její nejoblíbenější patří značka Festina. Na starost má také celý sortiment produktů, proto neváhejte a kdykoliv se jí na vše zeptejte.